Betöltés...

KARRIER

Adminisztrációs munkatárs

Feladatok:

  • árajánlatok készítése
  • számlázás
  • pályázati anyagok összeállítása
  • ügyfelekkel és beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • marketing kampányok támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása

Minimális elvárások:

  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikáció írásban és szóban
  • angol nyelv alap szintű ismerete
  • számítógép felhasználói szintű használata (Word, Excel ismeret)
  • informatikai, irodatechnikai termékek alap szintű ismerete
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • csapatjátékos és önálló munkavégzésre is képes

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • leinformálhatóság
  • marketing munkakörben szerzett tapasztalat (végzettség)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével  a következő e-mail címre: allas@cts.hu

Programozó

  • C# nyelv ismerete
  • Adatbázis ismeretek (MSSQL)
  • Angol szakmai szöveg megértése

Előny:

  • JavaScript ismerete
  • Verziókezelés ismerete
  • Mobil fejlesztési ismeretek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével  a következő e-mail címre: fejleszto@cts.hu