Betöltés...

KARRIER

Fejlesztő

Elvárások:

  • HTML5, CSS vagy C# WinForms ismerete
  • Adatbázis ismeretek (legalább MSSQL)

Előny:

  • Git ismerete
  • ASP.NET
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • nyugodt, barátságos légkör
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • változatos munkák, kihívások

A CTS-Informatika Kft. fejlesztő kollegát/kolleganőt keres!

Leendő kollégánk részt vehet meglévő WinForms projektjeink továbbfejlesztésében, illetve új Blazor/ASP.NET projektekben, ahol lehetőség van mobil alkalmazások (Android és IOS) fejlesztésére is.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével  a következő e-mail címre: fejleszto@cts.hu

Rendszergazda

Feladatok:

  • Linux és Windows szerverek üzemeltetése (weboldalak, adatbázisok, levelezés, file kiszolgálás)
  • szerverek felügyelete
  • hálózat üzemeltetés

Előny:

  • informatikai végzettség
  • virtualizáció ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • SQL ismeret

Cégünk üzemeltetési csapatába teljes munkaidős rendszergazdát keres.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével és a meglévő szakmai ismeretek, gyakorlatok részletezésével a következő e-mail címre: allas@cts.hu

Üzenjen nekünk